R&FGolfLabUA стає офіційним представником преміум бренду PXG в Україні

Розпочинаємо новий рік довгостроковим партнерством із американським виробником обладнання. Гольф лабораторія R&FGolfLabUA стає єдиним та офіційним представником преміум бренду PXG в Україні. 

Parsons Xtreme Golf (PXG) називають Луі Віттоном серед світових виробників товарів для гольфу. І це не спроста, адже для створення власних ключок засновник бренду залучив найкращих гольф дизайнерів та технологів, не обмежуючи їх ні у витратах, ні у часі. Завдяки чому кожна ключка із колекції PXG – це особливий витвір мистецтва, яка виглядає зовсім по-особливому у вашому бегу. 

Маючи в своєму портфелі більше 200 глобальних патентів, Parsons Xtreme Golf представляє вишукану лінійку ключок, які змушують гольфістів повністю змінити своє уявлення про гру. Ключки розроблені для гольфістів різного рівня гри, та поєднують в собі революційні технології, індивідуальність та неймовірний дизайн.

PXG вже обрали для себе такі чемпіони PGA TOUR, як Зак Джонсон, Патрік Рід, Джеймс Хан, Джейсон Кокрак, Джоел Дамен, Кайл Стэнлі, Хенрік Норландер, Хадсон Сваффорд, Люк Ліст, Сон Кан, Джим Херман, Пол Барджон та гравці LPGA – Кетрін Кірк, Остін Ернст, Крістіна Кім, Бріттані Ленг, Селін Бутье, Райанн О’Тул, Геріна Піллер, Дженніфер Сонг, Меган Ханг, Міна Харигей. та ін. 

Відтепер преміум обладнання PXG доступне для купівлi в Україні в гольф лабораторії R&FGolfLabUA.

We use cookies to give you the best experience.
Залишити заявку
Найближчим часом наш менджер вам зателефонує!