Гольф фітнес

Спортивні травми – одна з найпоширеніших причин, чому багато гравців кидають гольф. При чому, це стосується не тільки професійних гольфістів, але і початківців гравців. У США, наприклад, близько 36 000 людей щорічно звертаються до фахівців із спортивними травмами, отриманими під час гольфу. Основні серед них – пошкодження спини, передпліччя і плеча, кисті та колін.

 

Якщо ви хочете грати в гольф довго і в радість, правильна фізична підготовка обов’язкова та необхідна, як і щоденні тренування.

Фізична підготовка в гольф лабораторії

У R&FGolfLabUA ми грунтовно підходимо до фізичної підготовки гольфістів. Окрім загального зміцнення тіла, наші фахівці розробляють для вас індивідуальний комплекс вправ з метою зміцнити слабкі сторони та поліпшити ваші результати.

Забронюйте час для тренувань.

Симулятор працюе Пн-Вс 10:00 - 20:00

Загальна фізична підготовка гольфіста

Так як під час гри в гольф, крім ударів, гравцеві доводиться проходити за один раунд декілька кілометрів, витривалість організму – це основа успішної участі в турнірах.

 

Комплекс вправ, розроблений нашими тренерами, спрямований на загальне зміцнення організму гольфіста. Під час занять основний акцент ставиться на розвиток всіх груп м’язів, в ході чого поліпшується координація та гнучкість, підвищується витривалість, спритність, швидкість. Крім цього, загальна фізична підготовка допомагає гольфістові виправити поставу і сформувати правильний опорно-руховий апарат.

Спеціальна фізична підготовка гольфіста

Під час гри в гольф часто задіюються окремі групи м’язів, на які припадає основне навантаження.

 

Спеціальна фізична підготовка допомагає зміцнити ці групи м’язів таким чином, щоб гольфіст зміг уникнути професійних травм. Наші фахівці, ґрунтуючись на попередньому аналізі фізичних здібностей гравця, розробляють індивідуальні програми тренувань, під час яких гольфіст зможе поліпшити свою механіку і активізувати приховані можливості свого організму.

We use cookies to give you the best experience.
Залишити заявку
Найближчим часом наш менджер вам зателефонує!