Студія фітінгу

Перша в Україні професійна студія фітінгу відтепер в гольф лабораторії R&FGolfLabUA. В студії ви можете замовити або підібрати нові гольф ключки, розроблені під ваші параметри та побажання, протестувати різні види ключок, відремонтувати старі або ж замовити індивідуальне штампування. 

Майстри студії фітінгу максимально докладають зусиль, аби ви змогли вдосконалити удари та отримати більше насолоди від гольфу.

  • професійне тестування ключок
  • ремонт гольф ключок
  • підбір ключок під індивідуальні параметри
  • стемпінг 

Обладнання для фітінгу

Вже зовсім скоро в R&FGolfLabUA буде доступно унікальне обладнання для фітінгу.

 

Mitchell® Golf Equipment – це система #1 в світі професійного гольфу для вдосконалення, ремонту і подальшого супроводу гольф ключок.

 

Продукція Mitchell® Golf використовується у всіх великих мейджерів з гольфу, а також в PGA Tour Professionals, PGA Club Professionals, Major Club Manufacters, Cub Fitters, Club Makers і Major Golf Retail Stores для обслуговування, ремонту та інших потреб учасників і клієнтів.

 

Mitchell Machines займали перше місце в усіх турах PGA і LPGA по всьому світу протягом 27 років.

 

Понад 300 професіоналів володіють і покладаються на Mitchell Machine в своїх особистих ремонтних студіях. Здійснюючи турне, в своїх фургонах великі виробники ключок мають Mitchell Machines.

 

Всі машини Mitchell професійного класу.

І незабаром вони будуть доступні для використання в Україні в нашій гольф лабораторії.

Індивідуальний стемпінг

Зробити свою улюблену ключку унікальною відтепер можна в Україні. В студії фітінгу R&FGolfLabUA допомогою технології стемпінгу ви можете нанести на свою ключку власне ім’я або прикрасити її важливими для вас символами, датами або навіть талісманами на вдачу. Велика кількість кольорів та символів, які можна безкінечно поєднувати між собою, гарантує індивідуальний дизайн. Важливо зазначити, що стемпінг не шкодить механічним властивостям клюшки. 

В студії фітінгу R&FGolfLabUA стемпінг можливий для ключок типу Wedge.

We use cookies to give you the best experience.
Залишити заявку
Найближчим часом наш менджер вам зателефонує!