Гольф симулятор

Для гравця надзвичайно важливо підтримувати форму в період міжсезоння. Регулярні тренування на гольф симуляторі допоможуть гравцеві відточувати свої навички та стануть невід’ємною частиною роботи тренера, який зможе грамотно і з високою точністю відстежувати динаміку результатів гольфіста.

Гольф симулятор PARON TECH

Професійний гольф симулятор Paron Tech забезпечує повне занурення в гру і тренування з моментальним аналізом. Програми гольф симулятора розраховані на гравців усіх рівнів.

0
гольф полів різного рівня складності з мальовничими пейзажами
0
реальні автоматичні лунки для відпрацювання патта
0
режими гри

Гольф симулятор споряджений системою розпізнавання даних польоту м’яча, автоматичною подачею м’ячів, автоматично регульованим гріном для ударів в справжні лунки, високошвидкісними камерами відстеження і звуковими технологіями, створюють ефект реальної гри.

Забронюйте гольф симулятор.

Симулятор працюе Пн-Вс 10:00 - 20:00

Режими гри

Putting

Для відпрацювання патта з різним рівнем складності, в симуляторі надано реальний грін з трьома лунками і компресором, який має десятки варіацій нахилів і рельєфу.

Driving Range

Кілька варіантів традиційного тренування на Driving Range, а також відпрацювання індивідуальних цілей на будь-якій з лунок обраного вами поля.

Гра на полях

На вибір надаються проходження 18 або 9 лунок найкрасивіших полів.

Nearest to the pin

Режим тренування, під час якого можна тренувати перший удар з tee зони на кожній обраній лунці з 4-х Par3 обраного поля.

We use cookies to give you the best experience.
Залишити заявку
Найближчим часом наш менджер вам зателефонує!