Перша в Україні гольф лабораторія R&FGolfLabUA

Ласкаво просимо до першої в Україні повноцінної гольф лабораторії R&FGolfLabUA. 

R&FGolfLabUA об’єднала в собі команду професійних гольфістів, спеціалістів різних напрямків та передові світові технології задля того, щоб ви змогли стрімко вдосконалювати свою гру та використовувати усі можливі ресурси для ваших тренувань.

Студія фіттінгу

Використовуючи Mitchell® Golf Equipment (систему #1 в світі професійного гольфу), в студії фіттінгу ви можете замовити гольф ключки, розроблені під ваші індивідуальні параметри та побажання, щоб максимально вдосконалити удари і отримати більше насолоди від гольфу.

Гольф фітнес

У R&FGolfLabUA ми грунтовно підходимо до фізичної підготовки гольфістів. В програмі гольф фітнесу крім загального зміцнення тіла, наші фахівці розробляють для вас індивідуальний комплекс вправ з метою зміцнити слабкі сторони та поліпшити ваші результати.

Лабораторі я паттінгу

В лабораторії паттінгу ми використовуємо SAM PuttLab - найточнішу у світі система для аналізу і тренування ударів. Вона аналізує всі важливі параметри вашого удару і відображає результати в простих для розуміння графічних звітах. Аналіз виявляє навіть найдрібніші деталі ваших рухів і дозволяє розробляти стратегії для кращого тренування.

Гольф симулятор

Професійний гольф симулятор включає 4 режими гри, 3 автоматичні реальні лунки для відпрацьовування патту та 80 полів різної складності. Симулятор споряджений системою розпізнавання даних польоту м'яча, автоматичною подачею м'ячів, автоматично регульованим гріном для ударів в справжні лунки, високошвидкісними камерами відстеження і звуковими технологіями.

Товари для гольфу

В магазині гольф лабораторії ви можете придбати унікальні товари для гольфу, які до цього часу були недоступні для купівлі в Україні.

We use cookies to give you the best experience.
Залишити заявку
Найближчим часом наш менджер вам зателефонує!